Trainingsgroepen

KLEUTERS

Uren

Woensdag 14u00 – 15u30

Trainers: Louisa, Alixe, Janne
Hulptrainers: Margot, Hanne, Julia en Line

MINI’S 1

Uren

Woensdag 16u00 – 18u00
Zondag 09u00 – 11u00

Trainers: Jolien en Maaike

MINI’S 2

Uren

Woensdag 16u00 – 18u00
Zondag 11u00 – 13u00

Trainers: Milla, Louisa en Pauline

MINI’S 3

Uren

Woensdag 16u00 – 18u00
Zondag 11u00 – 13u00

Trainers: Dina en Julie G.

VLINDERS 1

Uren

Woensdag 16u00 – 18u00
Zaterdag 11u00 – 13u00

Trainers: Nora en Joika

VLINDERS 2

Uren

Woensdag 16u00 – 18u00
Zaterdag 9u00 – 11u00

Trainers: Emma, Jade en Marith

SPRINGERS

Uren

Woensdag 14u00 – 16u00
Zaterdag 13u00 – 15u00

Trainers: Meysa en Emelie

SLOEBERS

Uren

Woensdag 14u00-16u00
Zaterdag 09u00 – 11u00

Trainers: Febe en Helena

KADETTEN

Uren

Woensdag 17u00 – 19u00
Zaterdag 13u00 – 15u00

Trainers: Jessica en Joika

GYMPIES

Uren

Maandag 18u00 – 20u00
Zaterdag 13u00 – 15u00

Trainers: Kajsa en Hebe

ASPIRANTEN

Uren

Dinsdag 17u30 – 19u30
Zondag 9u30 – 11u300

Trainer: Anne-Julie en Pauline

MINIEMEN

Uren

Woensdag 18u00 – 20u00
Zaterdag 09u00 – 11u00

Trainer: Karen

STERREN

Uren

Woensdag 18u00 – 20u00
Zaterdag 15u00 – 17u00

Trainer: Manon

LIBELLEN

Uren

Vrijdag 18u00 – 20u00
Zondag 09u30 – 11u30

Trainers: Jessie, Annelien en Marith

FLAMINGO’S

Uren

Maandag 17u30 – 19u30
Zaterdag 15u00 – 17u00

Trainer: Anne-Julie

JUNIOREN

Uren

Woensdag 18u00 – 20u00
Zaterdag 11u00 – 13u00

Trainers: Iris & Eléonore

SENIOREN

Uren

Dinsdag 18u30 – 20u30
Zondag 11u00 – 13u00

Trainers: Margaux, Lotte

JUFFERS

Uren

Woensdag 18u00 – 20u00
Zaterdag 11u00 – 13u00

Trainers: Lara en Julie V.

ACRO RECREA

Uren

Dinsdag 17u30 – 19u30
Zaterdag 12u30 – 14u30

Trainers: Leontine, Lena & Liselotte

ACRO

Uren

Maandag 18u00 – 20u00
Zaterdag 09u00 – 12u00

Trainers: Robin, Louise, Marie, Emma, Céline, Laura, Thibault & Laurenne

EXTRA TRAININGEN

TUMBLING

Uren

Zondag 11u00 – 13u00

Trainers: Maya, Nora, Emelie

TRAMPOLINE

Uren

Dinsdag 18u30 – 20u30

Trainers: Pauline & Maya

DEMO A

Uren

Vrijdag 18u00 – 20u30

Trainers: Robin, Louise en Marie

DEMO C

Uren

Zondag 9u00 – 11u30

Trainers: Lena, Ophélie en Leontine